O nás

Pridajte sa k nám do tímu. Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku a stále sa rozrastáme. Na trh sme vstúpili v roku 2003 ako rodinná firma a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.

Začiatkom roku 2010 sme začali spolupracovať s ďalšími odborníkmi z oblasti realít, preto dnes tvorí náš tím viac ako 200 realitných maklérov. Našou prioritou je spokojnosť klienta, i vzhľadom k tomuto zameraniu máme dnes veľkú časť nehnuteľností v ponuke vďaka referenciám od našich klientov.

U nás kariéra nekončí pri realitnom maklérovi. Máte šancu si otvoriť vlastnú pobočku, pričom Vás podporíme, pomôže Vám a získate ďalšie výhody. Ako jedna z mála realitných kancelárii máme Akadémiu vzdelávania, ktorá sa koná každý mesiac pre našich maklérov a manažérov. Vďaka tomu dnes tvoríme špičku v realitnom odbore a klienti sa na nás s dôverou obracajú.

Čo nájdete len u nás:

po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy to ďalej preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať náboru nových nehnuteľností a prehliadkam.

Náplňou práce realitného makléra je:

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
  • návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií a fotodokumentácia
  • administratívna práca v kancelárií
  • spravovanie svojho portfólia
  • návšteva nehnuteľností -prehliadky so záujemcami

Ak chcete podnikať v realitách, obráťte sa na nás.

Sme silná a stabilná spoločnosť s dobrou znalosťou trhu a skúsenosťami s rozbehom kariéry realitného makléra. Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní. Hľadáme maklérov pre naše už otvorené pobočky a aj pre nové po celom Slovensku.

Váš životopis a motivačný list zašlite na: kariera@realitybemi.sk

Naši partneri

Finanzpartner reality s.r.o
Reality BeMi
Chalupári
Nové bývanie