Staň sa manažérom

Pracujete ako realitný maklér, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac? Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? Máte vlastnú realitnú kanceláriu a nedarí sa Vám "odlepiť od dna"? Práve teraz naša spoločnosť, ktorá patrí medzi 10 najväčších realitných kancelárií na SR, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.


  • Vašim vkladom do podnikania je Váš vlastný automobil a telefón. Ďalšou požiadavkou je skúsenosť s prácou realitného makléra, chuť a odhodlanie zaškoliť a viesť kolegov.
  • Náplňou Vašej práce je vedenie maklérov v teréne, práca s firemnými softvérmi, pravidelé porady, sledovanie aktivity maklérov, pomoc maklérom, účast na realizácií obchodného prípadu.
  • Zamestnanecké výhody: benefity získate podporu centrály pri realizovaní obchodných prípadov, právny servis, náklady spojené s realizáciou prípadu hradí centrálna kancelária.

Náš vklad do spoločného podnikania

Náš vklad do spoločného podnikania: kancelárske priestory, výpočtová technika, štýlový nábytok, inzercia na viac ako 150 internetových portáloch, vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce.

Právne služby

Ďalej sú to právne služby, profesionálne školenia nových aj pokročilých maklérov, inzercianáboru nových maklérov, pri dosiahnutí vopred stanovených výsledkov firemný automobil, mobil.

Priložiť životopis

* - povinné položky

Naši partneri

Finanzpartner reality s.r.o
Reality BeMi
Chalupári
Nové bývanie